105. Hermanninsitsi kaikki ilmonneet

Kutsuvieraiden nimet:

Nimi / Name
Avec
Pöytäseuratoive / Table companions
Suvi Ojala
Raato17
Saara Niemeläinen
Opn’18
Markus Järvelä
Milja Koskela
FTMK18
Nina Tanskanen
Ville Kirjonen
Raati 18
Anton Närekorpi
Jenni Malin
Raato17
Jenni Malin
Anton Närekorpi
Avec
Iida Haavisto
OPN18
Ida Tasa
Raato17
Joel Himanen
FTMK18
Veera Lehto
Joel Raikamo
MKH 18
Julianna Porkka
MKH18
Meri Ahokas
MKH18
Juho Virtanen
Ftmk18
Laura Tuomainen
MKH18
Helena Huhtinen
MKH18
Iiro Vainikainen
MKH18
Juhani Rahikka
OPN18
Ville Eronen
Opn'18
Ville Kauhanen
FTMK18
Esko Mäkelä
Maija-Liisa Mäkelä
Maija-Liisa Mäkelä
Esko Mäkelä
Johanna Vuorelma
TPTMK
Viet Tran
Eki
TPTMK
Henri Lencioni
Tptmk
Christian Segercrantz
Henri "Lennart" Lencioni
TPTMK
Elina Makkonen
TPTMK
Axel Cedercreutz
-
FTMK '18
Elena Jokela
TPTMK
Karoliina Lehtinen
TPTMK
Hamilkar Bergroth
Keinänen, IK'08-15 porukkaa
Jouko Kankainen
Ilmoitan myöhemmin
Katarina Varteva
-
Raati 18
Silja Jousi
MKH18
Susanna Karlqvist
Raati 18
Iiro lindgren
Maria karjalainen
Raato17
Maria Karjalainen
Iiro Lindgren
Ville Kirjonen
Nina Tanskanen
Raato16
Sara Kasanen
Raati18
Maisa Tirkkonen
Samuel Viitikko
Avecin mukaan
Samuel Viitikko
Maisa Tirkkonen
Raato 17
Atte Ahti
Raati 18
Mikael Väisänen
Raati 18
Tuukka Harvela
Raati18
Jyrki Keinänen
Anu Keinänen
Yrityspöytä
Anu Keinänen
Jyrki Keinänen
Jyrki Keinänen
Tarmo Kivioja
OPN18
Petra Ekroos
Juho "Sepi" "Housut" Virtanen
FTMK18
Jere Vänskä
FTMK '18
Timi Tiira
FTMK '18
Eero Järvinen
FTMK18
Joonas Hoikkala
Pekka Määttänen, yritysedustajat, IK'08-15 porukkaa
Pekka Määttänen
Yritysedustajat, Aallon opetushenkilökunta
Julius Hästesko
FTMK’18
Mia Roslund
Raati 18
Gary Marquis
Lily Hernandez
Lily Hernandez
Gary Marquis
Olivia Kuronen
Joakim Pelto
Joakim Pelto
Olivia Kuronen
Miki Lehto
FTMK18
Visa Simola
-
IK Raati '18
Tuomas Kontola
FTMK '18
Perttu Ruuska
Joku kiva typykkä/henkilö
Joku Jome/BY + toinen Ykiläinen (jos tulee)
Leena Korkiala-Tanttu
Jukka Tanttu
Jukka Tanttu
Jukka Tanttu
Leena Korkiala-Tanttu
Leena Korkiala-Tanttu
Soile Bäckström
IK Raati'18
Matti Jänkälä
TOKYO, Kilian Kottmeier, Svenja Lindner, Julius Hästesko
Kottmeier
TOKYO, Kilian Kottmeier, Svenja Lindner, Julius Hästesko
Aarne Jutila
Merja Jutila
Merja Jutila
Aarne Jutila
Emmi Kosomaa
Raato'16, Vujutoiminkunta
Mikhael Koufos
AYYH
Heikki Lohilahti
Lassi Onne
Markus Taskinen
FTMK18
Sara Ikonen
OPN
Lassi Onne
Erik Jaatinen
Daniel Haaranen
Raato 17
Silja Yli-Juuti
Raati 18
Lili Yin
Niko Kälkäjä
Niko Kälkäjä
Lili Yin
Raato 17
Victor Granlund
OPN18
Ilona Rahnasto
OPN'18
Alex Hämäläinen
OPN18
Irene Konola
Mikko Tuohino
raato15, IK13 (tai muita vanhoja)
Samuli Vehkomäki
FTMK18
Noora Salminen
FTMK18
Jenni Jääskeläinen
Sonja Naalisvaara
Sonja Naalisvaara
Jenni Jääskeläinen
Ville Mansikkaniemi
IE'17 / LutKu'18
Ville Nenonen
Ilkka Kettunen
Ilkka Kettunen
Ville Nenonen
Svenja Lindner
OPN'18
Tommi Alajoki
MKH18
Aleksi Heikkinen
OPN18
Suvi Vendelin
mikhael koufos
AYYH, OPN
Sofia Toroi
OPN ’18
Paavo Hietala
Petra Ekroos
FTMK18
Nasti Korhonen
Ari Mattila
Hamilkar Bergroth, Joonas Hoikkala
Ari Mattila
Nasti Korhonen
Hamilkar Bergroth, Joonas Hoikkala
Arttu Leppäkynnäs
Janne Salonen
Joonas Nurmi
Aava18
Jan Gustafsson
Aava18
Titta Saari
Aava18
Katri Mäki-Kullas
Aava18
Anni Niemelä
Aava18
Konsta Huuki
Aava18
Roope Pääkkönen
Titta Saari
Aava
Alvar Lampinen
Aava
Niina Palm
Aava18
Riku Wessman
Aava18
Juho Jalonen
Vujutmk/muut raatovanhukdet
Aleksi Vanninen
Arttu Leppäkynnäs
YritysedustajaF1
Yritysedustajaf2
Janne Hanka
Marko Oinas
Yritysedustajat
Virpi Sandström
-
Joonas Hoikkala, Toiset yritysedustajat
Sanna Lager
Perttu Ruuska
muita ulkopaikkakuntalaisia tai sit avecin mukaan
Stina Suominen
Elisa Hyvönen
-
Elisa Hyvönen
Stina Suominen
-
Heli Kotilainen
ilmoitetaan myöhemmin

Kiltalaisten ja alumnien nimet:

Kiltalaiset: 62 / 80

Nimi / Name
Avec
Pöytäseuratoive / Table companions
Janika Torkki
LVI ja JEMMA
Henri Hakala
Nora Taipale
Fuksit 16
Elina Manni
Justus Tirronen
JEMMA
Joel Raikamo
Veera Lehto
2016 fuksit
Artturi Husu
Veera Laine
Fuksit 16
Ilmari Tarpila
Jutta Kanerva
Tiia Kukkola
Samuli Hurme
LVI, Joni Palin
Ossi Perttu
Riina Strengell
2016 vk
Jutta Kanerva
Ilmari Tarpila
Anni Holmström
2. vuosikurssi
Samuli Hurme
Tiia Kukkola
Riina Strengell
Ossi Perttu
2016 fuksit
Aino Summanen
JEMMA
Milla Kiiskinen
JEMMA
Miia-Emilia Lassinen
JEMMA
Aleksandra Saarikoski
Teemu Soukki
Teemu Soukki
Justus Tirronen
Elina Manni
JEMMA
Elsa Heinolainen
Roope Tainiola
2. Vuosikurssi
Nora Taipale
Henri Hakala
Teemu Soukki
Aleksandra Saarikoski
Aleksandra Saarikoski
Roope Tainiola
Elsa Heinolainen
Pauli Putkiranta
Raato16
Lauri Nyrhilä
Kaisa Talvitie
Lukkari, Raato 16
Veera Laine
Artturi Husu
Avecin mukaan
Jaakko Aho
Johanna Miettinen
fuksit 15
Johanna Miettinen
Jaakko Aho
Avecin mukaan
Lauri Pöyry
Raato 16
Kaisa Talvitie
Lauri Nyrhilä
Annmarie Oksa
Atte Kallström
fuksit 2016
Atte Kallström
Annmarie Oksa
Avecin mukaan
Daniela Schenk
Fuksit 2017
Anna Kuronen
Tuomo Valve
fuksit 16
Tuomo Valve
Anna Kuronen
Avecin mukaan
Ville Helko
Daniela Schenk
Fuksit 2017
Mikko Tuohino
Irene Konola
Raato 15. IK'13 ja IK'14.
Joni Palin
Tiia ja Ilpo
Piitu Kurttila
Paula Riipi
Paula Riipi
Piitu Kurttila
Ting-Jun Yong
LVI kerhon hallituksen puheenjohtajan viereen (Tiia) ja Ilpo
Iisa Saunamäki
Eiel
Essi Tallavaara
eiel
Heidi Kaukinen
Raato 17
Ilpo Petäjä
Joni, Master Ting, ja jos Tiianki viereen viel pääsee
Elli-Noora Tiainen
Eiel
Antti Korhonen
fuksit 15, Roope FE
Roope Rauta
Fuksit 15
Laura Aalto
Eiel
Mikko Aarnio
Nina Svinhufvud
Fuksit 2016
Sanna-Kaisa Kanerva
Fuksit 15
Petra Seppälä
Fuksit 15
Katri Ruutu
Kaisa Kanerva, Petra Seppälä, Fuksit 15
Milja Koskela
Markus Järvelä
FTMK18
Jussi Lehtonen
Fuksit 16
Lauri Sääskilahti
fukseja
Saara Lassila
Raato16
Tommi Lehtovirta
Eiel, fuksit -17
Mikko Jantunen
Anni Holmström
Fuksit 16
Santeri Jeskanen
fuksit 16
Andrej Solovian
Raato 16
Jaakko Klinga
Raato 16
Paavo Hietanen
raato 16

Alumnit: 2 / 20

Nimi / Name
Avec
Pöytäseuratoive / Table companions
Anu Juvonen
Hami, 08-fukseja ja muita kivoja, raati 10
Pauli Moilanen
IK 08-15 tai joitain muita hyviä tyyppejä