Toimariehdokkaat

Tälle sivulle päivitetään toimariehdokkaita vuodelle 2020-2021.

Hae kiltatoimintaan mukaan täältä!

 

 

Pikku-IE (12)

  • Aapo Salonen
    Anna Laaksonen
    Bai-Bai Bairoh
    Frida Mitts
    Iiris Vuorialho
    Jaakko Rouru
    Juho Ojala
    Liida Pihlavirta
    Lotta Aalto
    Saku Ristolainen
    Sofia Harri
    Théo Desroches
    Ramzi el Geneidy

 

Lukkarikisälli (useita)

  • Aapo Salonen
    Eelis Hemberg
    Fanni Mattsson
    Iiro Hyvönen
    Jaakko Perälä
    Kaarlo Forsman
    Lassi Mäkelä
    Lotta Aalto
    Ramzi el Geneidy
    Rita Ristimäki
    Teemu Kanniainen
    Daniela Schenk
    Lionel Irrmann

 

Lukkarimestari (2-4)

  • Tuomas Rasku
    Tuomas Orava
    Matias Saikku
    Visa Simola

 

Liikuntavastaava (2-3)

  • Iiro Ristikankare
    Jutta Kanerva

 

Kulttuurivastaavat (2-3)

  • Daniela Schenk
    Ella Asikainen
    Lauri Sääskilahti
    Lionel Irrmann
    Matias Saikku
    Tuomas Orava

 

Kiltahuonevastaavat (2-3)

  • Heidi Kaukinen
    Janne Suominen
    Nina Tanskanen
    Severi Korhonen
    Henri Vaitomaa

 

Killan DJ (useita)

  • Atte Ahti
    Eino Yrjänäinen
    Henri Vaitomaa
    Mikko Jantunen
    Teemu Kanniainen
    Tuomas Rasku

 

Yrityssuhdekisälli (useita)

  • Alina Lind
    Ilmari Oinonen
    Jenni Kovalainen
    Kaisa Korhonen
    Tomas Kurenniemi

 

Excukisälli (useita)

  • Ilmari Oinonen
    Jaan Rönkkö
    Leevi Koistinen
    Lotta Aalto
    Ramzi el Geneidy
    Saku Ristolainen
    Tomas Kurenniemi

 

Kimble-vastaava (2-3)

  • Erik Jaatinen

 

Opintoavut (useita)

  • Eetu Kotiranta
    Lauri Sääskilahti

 

Alumnisuhdevastaavat (1-2)

  • Katarina Varteva
    Silja Yli-Juuti

 

ISOvastaava

  • Fanni Kaitale

 

International Buddy (1-5)

  • Ella Asikainen
    Samuel Rabensteiner

 

Ruutisten toimittaja (useita)

  • Atte Ahti
    Ella Asikainen
    Lauri Sääskilahti
    Matias Saikku
    Mikael Väisänen
    Niko Kälkäjä
    Simo Pekkinen
    Visa Simola

 

Valokuvaaja (useita)

  • Fanni Mattsson
    Lauri Sääskilahti
    Susanna Karlqvist
    Siiri Lappalainen

 

Nettisivuvastaava

 

Graafikko

  • Inka Hirvonen, Laura Aalto, Matias Saikku, Siiri Lappalainen

 

Arkistonhoitaja

  • Lauri Sääskilahti, Susanna Karlqvist

 

Rakentamisjaos-vastaava

 

ExotIK vastaava

  • Aron Dahlberg

 

Somevastaava

  • Siiri Lappalainen

 

TEK-kiltayhdyshenkilö

 

MAIK-vastaava (2 kpl)

  • Tomas Kurenniemi, Aapo Salonen, Iiris Vuorialho

 

Toiminnantarkastaja (2 varsinaista, 2 varahenkilöä)

  • Mikael Väisänen, Niko Kälkäjä, Silja Yli-Juuti, Atte Ahti

 

Jos huomaat puutteita, ota yhteyttä @saikku tai @RuudolfRuutinen
Päivitetty 22.11. 12.30