109. Hermanni kiltailmoittautuminen / Guild members registration

 

 

 

 

Ilmoittautuneet / Registered: 136
Nimi / Name
Pöytäseuratoive / Table companions
Ilmari Oinonen
Raati 22
Lotta Aalto
IK raati 21, vujutiimi
Kalle Koskela
Raati 22
Vilma Martti
Raati22
Simo Kauppila
Raati22
Aino Tornivaara
Raati22
Joonatan Seppänen
Raati 22
Iiris Vuorialho
Raati 21, vujutiimi
Otto Jalas
Raati22
Lauri Vallo
Katariina Kokkonen
Raati 22
Lotta Elonen
Ratti 22
Matti Viitanen
Raati22
Tomas Kurenniemi
Vujutiimi / IKR21
Anni Lehikoinen
Vujutiimi / fuksit17
Jenni Toivonen
Vujutiimi
Matias Saikku
Lukkari
Tuomas Rasku
Lukkari
Anna Laaksonen
Raati21, vujutiimi
Tuomas Orava
Lukkari
Iiro Mikola
Atte Jämsén
Raati 22
Maija Välimäki
Vujutiimi
Niilo Kantoniemi
Pyry Matikainen
Palmu
Jenni Kovalainen
Alina Lind, Kaisa Korhonen, Siiri Lappalainen, Essi Leskinen, Heini Lehtola
Sinna Andsten
markus kanerva
Leeni Nieminen
TJ22
Oliver Hiekkamies
Teekkarijaosto
Maria Karjalainen
avecin mukaan
Roosa Vauramo
Linda Loukamo
T150
Mimosa Ajalin
Palmu, Silja Roos
Siiri Lappalainen
Jenni Kovalainen, Alina Lind, Essi Leskinen, Heini Lehtola
Ella Ryhänen
Kaisa Kärkkäinen
T150
Tuomas Lehto
Palmu
Aapo Salonen
raato21
Henna Hukari
palmu anni pulkkinen
Anni Luoto
Etp 21 Janika torkki
Lauri SÄäskilahti
raato19
Sara Hietanen
Noora Turunen
Väinö Tuuli
Kööro
Pihla Kössi
Emma Pesonen (avec), Julia Latvala, Lotta Lehtovirta, Iida Willberg
Juuso Eskelin
Niina Ikonen
Teekkarijaosto
Meeri Pitkänen
Iiris Visala
Palmu, Henna Hukari
Jutta Kanerva
Raato 19
Sini Hintsala
Teekkarijaosto
Kaisa Korhonen
Jenni Kovalainen, Siiri Lappalainen, Alina Lind, Essi Leskinen, Heini Lehtola
Julia Lehtimäki
Kööri
Veikko Järvinen
Sinna Andsten
Alina Lind
Jenni Kovalainen, Siiri Lappalainen, Alina Lind, Essi Leskinen, Heini Lehtola
Aku Staff
Ftmk20 mtmk
Silja Roos
palmu iiris visala
Essi Tallgren
Teekkarijaosto
Sampo Saloriutta
Iiro Lindgren
Raato17
Kielo Isomäki
kööri
Iris Numinen
kööri
Markus Kaneva
Veikko Järvinen
Josefiina Isokangas
Kalle Repo, Palmu
Olli Rehnberg
Anni Pulkkinen
Palmu mimosa ajalin
Ella Väyrynen
Roosa vauramo ja alina suvanto ja anni huuskonen
Niklas Valuri
Teekkarijaosto
Henri Brax
Teekkarijaosto
Milja Koskela
Teekkarius150-jaosto
Iiro Hyvönen
Vuosikurssi 18
Lotta Lehtovirta
Iida willberg, pihla kössi
Tuuli Särkkä
Sara Salminen
FTMK20 (oikeesti MTMK)
Noora Turunen
Sara Hietanen
Mette Soittila
Teemu Huotari
niilo kantoniemei
Vilja Kaskela
Avecin mukaan
Visa Simola
Raato18
Emma Pesonen
Pihla, Julia, Lotta, Iida
Lauri Lavonen
fuksit 17
Eemeli Ahvenniemi
Iiro Hyvönen, Aapeli Junkala
Eero Virmavirta
Ftmk20, MTMK
Heidi Välisalmi
T150J
Hanna Beversdorf
Nella autere, noora turunen, sara hietanen
Juuso Määttä
TJ22
Lionel Irrmann
Raato19
Himmi Lindgren
Raato 18
Laura Lukkarila
FTMK'20, Fanni Mattson
Otso Kulikoff
Julia
Pauliina Aatola, Pihla Kössi, Emma Pesonen
Atte Verneri Oksanen
Aino Tornivaara / Raati 22
Veera Repka
Teekkarijaosto 2022
Marlene Hillig
Tuukka Hannes Harvela
Raato 18 / Nina Tanskanen
Anni Huuskonen
Ella Väyrynen
Nina Tanskanen
RAATI18, Tuukka Meeri ja Suski
Iida willberg
Lotta lehtovirta
Heini Lehtola
Elias Keski-Nisula
TF
Niko Lehti
Julia Lehtimäki
Alina Suvanto
Eero Autio
Fuksit 18, Lauri Lavonen
Neea
Joel Pitkänen
Kööri
Pauliina Aatola
Julia Latvala, Pihla Kössi, Emma Pesonen
Kalle Repo
Palmu josefiina isokangas olli rehnberg
Mazen Bonser
Valtteri Siira
FTMK20 / MTMK
Tommi Lehtovirta
Raato19
Vilma Kouvo
Arttu Häkkinen
Kööri
Nella Autere
Noora Turunen, Sara Hietanen, Hanna Beversdorf, Ella Väyrynen, Anni Huuskonen, Roosa Vauramo, Alina Suvanto
Suvi Ojala
Raato17
Silva Robbins
T150
Maria Lappalainen
Lenni Puisto
Antti Taskinen, Janna Lappalainen, Atte Niemi, Varpu Soini
Varpu Soini
Janna Lappalainen, Antti Taskinen, Atte Niemi, Lenni Puisto
Eric Kotiranta
Janne Teinilä
Fuksit17
Roosa Ilander
Kööri
Jesse Vähä-Koukkuma
Fuksit 18, Iiro Hyvönen, Eemeli Ahvenniemi
Janita Rastas
Kööri
Ella Asikainen
Raato19
Atte Niemi
Antti Taskinen, Varpu Soini, Janna Lappalainen, Lenni Puisto
Essi Miettinen
MTMK
Taneli Juutinen
Antti Taskinen
Aapeli Junkala
Eemeli Ahvenniemi
Nina Svinhufvud
Fuksit 16
Erik Jaatinen
Raato 17
Sara Räkköläinen
Henna Hukari
Mikael Väisänen
Raato18
Jaakko Eskola
Jesse Vähä-Koukkula
Emmi Volanen
Jessika Jämsén
Atte Jämsén/raati 2022
Varasijat / In line:

Nimi / Name
Pöytäseuratoive / Table companions
Ella Leskelä
Tuuli Särkkä, Mette Soittila
Pawel
Alumnit / Alumnus: 13
Nimi / Name
Pöytäseuratoive / Table companions
Eelis Hemberg
Lukkari
Katarina Varteva
Raato18 / fuksit '16
Heidi Kaukinen
Raato17
Elli-Noora Tiainen
Tommi lehtovirta
Janika Torkki
Anni Luoto
Daniel Haaranen
Raati17
Juho Ylen
Joku vanha sika
Mia Roslund
Raadot 18-19
Lauri Kare
Raato15, fuksit13
Liisa hyvönen
Niko Kälkäjä
Raato 17
Anton Närekorpi
Raato 17
Ida Tasa
Raato 17
Varasijat / In line:
Nimi / Name
Pöytäseuratoive / Table companions